Pozemkový úřad

Stejně jako v EU i v Česku máme pozemkové úřady, které spadají pod ministerstvo zemědělství. Ty jsou rozděleny podle okesů Čr a je jich 77. Tyto úřady působí jako prvoinstanční správní úřady s územní působností vymezenou okresy. Těm je pak nadřazen Ústřední pozemkový úřad, kde je možne se odvolat proti rozhodnutí. Více o ....

Pozemkový úřad Jihlava

www:
E-mail: pu_jihlava@mze.cz
Telefón:+420567578962
Fax:
Adresa: Fritzova 4260/4
Jihlava
586 01

Ing. Jaromír Morkus

Přeplatek ročního nájemného
28.11.2017 19:46:34 | Miloš Fikejz
Dobrý den,mé jméno je Miloš Fikejz a jsem správcem bytového domu číslo 30 v obci Věžnice psč 58252. Na jaře jsem jednal s paní ing. Jelínkovou a Slámovou o odprodeji pozemků kolem bytového domu. Vše dopadlo dobře a bylo mi porazeno,abych si zadal hned příkaz do banky,na zaplacení ročního nájemného koncem září. To jsem udělal,ale poté na to zapomněl a koncem září to po Vaší SMS,která mi došla také koncem září se všemi údaji,zadal příkazem znovu,tudíž to odešlo dvakrát. Jedná se o částku 1527 kč a 251 kč,které odešly na Váš účet. První platba byla 25.9.2017 a druhá 29.9.2017 Bylo to odesláno z účtu 2500765121/2010. Prosím Vás o navrácení zdvojených částek zpět na náš účet,aby nám to nedělalo trable v účetnictví za rok 2017. Předem děkuji za kladné vyřízení,s pozdravem Miloš Fikejz.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Státní pozemkový úřad zahajuje činnost

obrazek 1. ledna 2013 vznikl Státní pozemkový úřad (SPÚ). Nový úřad sloučí veškeré agendy vykonávané Pozemkovým fondem ČR a pozemkovými úřady. K žádostem o vydání majetku též přibudou i výzvy církví a náboženských organizací. Více ...

Státní pozemkový úřad

obrazek

Vláda schválila nový zákon o vzniku nového Státního pozemkového úřadu, ktrý by měl od příštího roku nahradit Pozemkový fond a sítě pozemkových úřadů.

 

Více ...

Hypotéka - koupě pozemku

Máte vybraný pozemek a vše jste si zjistili na pozemkovém úřadě?

Teď stači jen najít zlatý poklad a pozemek je Váš. Když ale poklad nenajdete je tu ješte možnost Hypotéky.

Co je hypotéka a kde a jak hledat tu nejlepší z hypoték na českém poli nabídek hypoték? 
Hypotéka nebo-li hypoteční úvěr je dluhodobý účelový úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Více...

Upozornění

Tyto webové stránky nejsou oficiálním webem pozemkového úřadu. Slouží jako informační rozcestník a jsou otevřeny názorům uživatelů.

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.